Hradec Králové čištění podlah

Ta tam jsou časy, kdy vaše podlahy hrály všemi barvami. „Mytí podlah Hradec Králové“

A SERVIS LIPKA s.r.o. patří ke špičce v oblasti úklidových a čistících firem. Působíme nejenom na českém trhu, ale také na Slovensku, v Rakousku a Německu. Je logické, že na větších trzích je konkurence daleko větší, než u nás, ale i přesto se na nás zákazníci opakovaně obracejí a jsou s naší prací spokojení, jak u nás, tak v zahraničí jsme si jednoduše udělali dobré jméno. Dlouhodobě se zabýváme úklidem všeho druhu, čistíme koberce, podlahy, okna a odstraňujeme i graffiti nebo plísně.

důkladně vyčištěná podlahaPokud budeme…

Pokud budeme mluvit o čištění podlah, musíme zmínit, že jsme schopni zbavit nečistot téměř jakýkoliv povrch. Jsme schopni vyčistit všechny druhy podlah od dlažby, linolea, marmolea, plovoucí podlahy, lité podlahy nebo kameninové podlahy až po betonové podlahy. Není pro nás ani problém přechod mezi dvěma povrchy.

A to všechno díky speciální technologii, kterou naši zaměstnanci používají. Jedná se o strojové čištění podlah pomocí kotoučového stroje, který zajistí detailní a hloubkové čištění.hloubkové čištění podlah

Nedávno se..

Nedávno se na nás obrátila mladá maminka, která už byla celá zoufalá z toho, že má všude po plovoucí podlaze čmárance. No, ty čmárance nebyly jenom na podlaze, ale byly i na nábytku nebo na zdi. Na nás se ale obrátila s prosbou o vyčištění podlahy v dětském pokojíčku.

Prý jí už došla trpělivost. Nedivíme se, stopy po voskovkách, fixech a jiných barvách byly skoro všude. Ne jenom, že by je neprofesionálovi trvalo odstranit velice dlouho, pravděpodobně by je ani neodstranil úplně a nebo by přitom podlahu poničil.

strojové čištění podlahMy postupujeme tak,…

My postupujeme tak, že pomocí kotoučového stroje podlahu nejdříve důkladně vydrhneme pomocí velice účinné čistící chemie. Poté co je povrch důkladně vykartáčován přijde na řadu odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti.

To vše provedeme pomocí vysoce výkonného vysavače, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Následně podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a necháme doschnout.

Speciální…

jak vyčistit hodně špinavou podlahuSpeciální kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využíváme, je zatím jediným strojem, který dokáže dokonale a úplně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Technologie, které naše firma využívá, patří k nejmodernějším na trhu. My sami jsme je po letech zkušeností ještě více zdokonalili, takže ani firmy, které obnova zašlé podlahypoužívají podobné nebo stejné stroje nedosahují stejných výsledků.

Nejdůležitější…

Nejdůležitější je totiž kombinace tří věcí a to je: použití nejmodernější techniky, použití nejkvalitnějších chemikálií a pečlivá a profesionální lidská práce.

Víc než cokoliv jiného nás vždycky potěší spokojený výraz na tvářích našich zákazníků a slova chvály a potěšení nad výsledkem naší práce. Radostná byla i práce v dětském pokojíčku, který díky nám firmě Hradec Králové čištění podlah získal zase nepokreslený a čistý vzhled a podlaha byla po nějaké době zase hygienicky nezávadná a dokonale čistá.

 

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *