Odstranění plísní a vlhkosti ze stěn

S plísní není radno si zahrávat. Nepřehlížejte ji a kontaktuje Odstraňování plísně Hradec Králové

Plísně jsou vážný problém, který rozhodně není radno přehlížet. Někdy už může být pozdě. A tím pozdě nemyslím, když se vám plíseň na zdi vytvoří. S tím se dá totiž ještě něco dělat. Tím pozdě myslím, když vytvořenou plíseň začnete přehlížet a můžete si tak způsobit řadu vážný onemocněních. Ty nejhorší plísně mohou dokonce způsobovat smrt člověka. – Nátěr proti plísni

Plísně jsou mikroskopické vláknité houby, které mají velmi malé nároky na živiny, proto se vytvoří snadno a rozrostou snadno. Pro svůj růst vyžadují především vlhkost. A když vezmete časté sprchování, vaření, sušení prádla a málo větráte. Už jen to je pro plíseň dostatečnou vlhkostí, aby se rozlezla po vašich zdech, ale i povrchu různých předmětů. Vlhkost může být na zdech a předmětech ve vnitřním prostředí v důsledku stavební závady, nedostatečného větrání, jak jsem již zmínila výše, nebo nedostatečného vytápění využívaných prostor.

Převážně…

Převážně se jedná o místnosti s novými těsnícími okny. Vlhký vzduch zůstává v prostorách a vodní pára se kondenzuje na chladném povrchu. Takže je potřeba zamezit, aby se plíseň rozrůstala a v ideálním případě i tomu, aby vůbec vznikala. V tom vám může rozhodne pomoci úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., Nátěr proti plísni, jejíž služba likvidaci plísní Praha si dokáže poradit s jakoukoli plísní.

Zaměstnanci jsou zkušení a spolehliví, takže se o tyto problémy rozhodně postarají. O prevenci se vám postará jejich protiplísňový nátěr LSG, který na zdi vytváří takový povrch, na kterém plísně nemá žádné podmínky k přežití. Proto na nic nečekejte a nechte si vaše povrchy ošetřit, než bude pozdě.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *