Protiplísňový nátěr

Pomocí strojového čištění je možné zrenovovat i opravdu dlouho zanedbávanou podlahu v Hradci Králové

Už nějakou dobu jsme si říkali, že podlahy u nás doba už nejsou v nejlepším stavu. Ne, že bychom je vůbec nečistili, to samozřejmě ano, ale nikdy jsme je nevoskovali nebo něco takového. Tak jsme si řekli, že si objednáme čištění podlah u nějaké firmy. Ale s žádnou jsme neměli zkušenosti, tak jsme si sedli k internetu a hledali někoho, kdo by měl opravdu dobré reference. A našli jsme firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., která ví, Čím odstranit plíseň.

Byla na ně…

Byla na ně na internetu samá dobrá recenze, tak jsme se shodli, že je to určitě dobrý nápad. Domluvili jsme s nimi na termínu a nemohli se dočkat, protože ta podlaha měla už vážně nejlepší roky za sebou. Vlastně jsme si i trochu nadávali, že jsme něco takového nevymysleli už dřív, protože odvedli opravdu vynikající práci a podlaha vypadá nádherně. Zaměstnanci přijeli se speciálním kartáčovitým strojem, s nímž podlahu dlouho pečlivě drhli.

Na čištění použili speciální chemii, která krásně provoněla celý dům a z výsledku jsme byli všichni nadšení. Podlaha nebyla jen dokonale vyčištěná, ona byla opravdu jako nová. Poté nám nabídli pravidelné čištění, což jsme po tom, co jsme viděli, jak skvělou práci odvedli, prostě nemohli odmítnout. Na podlahu také nanesli vosk, díky kterému podlaha vydrží čistá déle a navíc má i protiskluzový efekt, což je opravdu skvělá věc, protože aspoň budeme mít větší jistotu, že jen tak neuklouzneme, když budeme jen v ponožkách.

Zaměstnanci…

Zaměstnanci byli navíc velmi milí a profesionální a domluva s nimi byla skutečně bez jediného problému. My s touto zkušeností můžeme všem tuto firmu jedině doporučit. I cena byla přijatelná, vzhledem k tomu, že podlahu dokázali uvést do tak perfektního stavu a stihli to i za velmi krátký čas. Takže pokud potřebujete někoho na čištění podlah, tak opravdu doporučuji tuto firmu. Protože s nimi byla perfektní domluva a zaměstnanci jsou moc milí příjemní lidé, se kterými jsme spolupracovali moc rádi.

Rozhodně to nebylo naposledy, co jsme si jejich služby objednali. I cena nám připadá naprosto v pořádku, když vezmu v potaz, jakou perfektní práci odvedli. Vůbec se nedivím, že je na nich na internetu samá taková chvála, protože my jsme s nimi byli spokojeni ve všech ohledech. A abychom tuto formu podpořili, tak přidáváme i naši recenzi s naší zkušeností na internet, abychom podpořili tuto firmu a pomohli tak ostatním s výběrem.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *