Mytí oken

Nemohla jsem lozit po parapetech, tak mi okna perfektně umývá A SERVIS, výškové mytí oken Hradec Králové

Blížím se už k důchodovému věku, i když ještě zdaleka ne mílovými kroky. Musím ale říct, že ze zdravotního hlediska už v důchodovém věku jsem dávno, že kdejaká stařenka je na tom dost pravděpodobně líp než já. Mám problémů habaděj, ale kdo nemá, že. Nic není tak hrozného, aby mě to nějak obtěžovalo a omezovalo, jako je ta má noha. Ztrácím v ní citlivost, takže tak trochu pajdám, protože nejsem schopna nohu příliš ovládat. – Mytí oken

A bojím se, že to bude horší a horší, protože to tak měl tatínek a v době, než zemřel už nechodil skoro vůbec. Teď to ještě zvládám, do práce dojdu bez hůlky, ale na nějaké procházky to moc není. Když se mám potkat s kamarádkami v kavárně, tak je vždy prosím, aby vybraly nějaké místo blízko zastávky. Protože já už moc daleko nedojdu. Začíná pro mě být také obtížnější údržba bytu. Prach ještě v pohodě utřu, o to nejde. Podlahu taky, i když mi to trvá spoustu času, než s mopem obejdu celý byt.

To ale…

To ale nevadí, trvá to dýl, ale zvládám to. Co ale nezvládám, je mytí oken. Dlouho mi trvalo, než jsem si to přiznala, ale minule, když jsem se tak tak vyškrábala na parapet a pak jsem tak tak vrávorala, že jsem měla co dělat, abych nespadla, jsem si řekla, že už na to nestačím. A že to není ostuda, stačí vědět, komu si říct o pomoc. Já jsem měla to štěstí, že jsem narazila na internetu na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Mytí oken Zavolala jsem jim, vysvětlila jim svůj problém a na druhém konci drátu byla moc milá paní, která mi všechno ochotně a podrobně vysvětlila.

Pak mi už nic nebránilo v tom, abych si s nimi rovnou domluvila termín. A výsledek byl tak perfektní, že jsem si od té doby A SERVIS zavolala už několikrát. Vždy, když potřebuju nějaký generální úklid, třeba před Vánoci nebo na jaře, tak si A SERVIS zavolám a oni mi okna dokonale umyjí. Já nemusím nikde lozit po výškách, hezky si sedím v křesle a koukám, jak za mě dělají jiní.  V A SERVISU to jsou totiž opravdu odborníci, kteří se na mých oknech vždy pořádně nadřou, ale vůbec jim to nevadí, práci neodflákli nikdy.

Navíc…

Navíc jsou na mě vždycky moc milí. Takže to je radost si je pozvat domů. Co mě u první jejich návštěvy překvapilo, tak to, s jakou vervou se piplali s parapety a rámy. Což by mě ani nenapadlo, že budou dělat. Já upřímně teda počítala, že umyjí jen skleněné části oken. Proto jsem byla opravdu mile překvapená.

Ještě jsem nezmínila, že skvělý výsledek (blyštivá okna) vydrží dlouho takto pěkný. Je to taky tím (to jsem si jako zvědavý člověk nechala hned vysvětlit), že závěrečný krok. Což je leštění, ale nasucho bez leštidel i jakýchkoliv jiných preparátů. Což je metoda, kterou si A SEVIS sám vymyslel a díky tomu vydrží okna dlouho čistá a bez šmouh. Protože při použití leštidel po čase tato chemie prostupuje a dělá mapy. Takže já je můžu jedině doporučit. Takovou kombinaci ceny a kvalitně odvedené práce asi jen tak jinde neobjevíte.

 

 

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *