Čištění koberců

Pro strojové čištění koberců není žádná skvrna překážkou, tepování sedaček Hradec Králové

Jednou ze služeb, na které se naše úklidová firma A SERVIS LIPKA Čištění koberců specializuje je i generální čištění koberců. Díky tomu, že jsou po našich službách poptávky nejen v České republice, ale i na Slovenku, v Rakousku a Německu si troufáme tvrdit, že nabízíme ty nejkvalitnější služby. S nimiž jsou spokojeni i ti nejnáročnější zákazníci.

Tato firma, díky progresívnímu a odborně velmi kvalitnímu zázemí disponuje špičkovými a odborně velmi zdatnými pracovníky, prověřeným a moderním strojovým a nástrojovým vybavením a ze zásady používá při své činnosti pouze nejkvalitnější značkové úklidové čisticí prostředky a přípravky. Protože je nám jasné, že neproškolení zaměstnanci s nekvalitními technologiemi nemohou prostě kvalitních výsledků dosáhnout.

Naše…

Naše vlastní zdokonalená technologie strojového čištění koberců je jedním z mnoha hmatatelných důkazů špičkové úklidové činnosti společnosti A SERVIS LIPKA, s.r.o. Zde se plně projevuje silné zázemí firmy s velmi rozsáhlým a kvalitním strojovým parkem, který společně s využitím účinných moderních technologií a značkových čisticích prostředků řadí tuto úklidovou firmu na absolutní špičku a to nejen na našem trhu úklidových služeb.

Díky tomu můžeme dosáhnout dokonce toho efektu, že klient mnohdy nevěří vlastním očím, že se skutečně jedná o jeho původní koberec, který mnohaletým používáním byl na hranici odpisu. Opravdu k tomu stačí správný přístup a dobrá technologie. A k těm určitě nepatří extrakční metoda, kterou bohužel dnes stále ještě některé firmy nabízejí. Jedná se o něco, co váš koberec nemůže pořádně vyčistit, protože se jedná pouze o povrchové a k tomu mokré čištění, které nečistí do hloubky a zanechává na vašem koberci fleky.

Z toho…

Z toho důvodu se toto čištění nedá považovat za spolehlivé. Ale bohužel se zákazníci často nechají zlákat cenou. Je pravda, že strojové čištění je dražší než extrakční metoda čištění, ale je fyzicky mnohem náročnější a i mnohonásobně účinnější. A k vašemu koberci mnohonásobně šetrnější. Koberce čistíme nejen domácnostem, ale i firmám. Naší poslední zakázkou bylo čištění světlého koberce, který byl ušpiněný od vaječného koňaku.

Člověk by si řekl, že taková skvrna není na koberci vidět. Ale věřte nám, že je. Zvlášť pokud máte světlý koberec. A ten právě měla naše klientka, a proto si s tím nevěděla rady. Snažila se to nejdříve vyčistit sama, ale nešlo jí to, a to ani podkoupení přípravků určených na čištění koberců. Proto vyhledala naši pomoc. Koberec po našem čištění měl zpátky svou původní barvu, hezky zářil a chemikálie hezky provoněly všechny místnosti. Klientka byla moc pokojená a od té doby se na nás obrací pravidelně.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *