Hradec Králové čištění koberců

Strojová metoda čištění patří k nejlepší technice na čištění koberců, tepování sedaček Hradec Králové

Jestli si na něčem v naší úklidové firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o. skutečně potrpíme, tak na používání skutečně těch nejkvalitnějších technologií. Ve všech našich službách, ať už se jedná o Čištění koberců, podlah, mytí oken, odstraňování plísně a podobně využíváme ty nejpokrokovější a zároveň osvědčené metody, abychom našim zákazníkům mohli nabízet co možné nejlepší výsledky, které jsou reálné.

Například na čištění koberců využíváme silné. A přitom velmi šetrné strojové vybavení v podobě kotoučového stroje. Ten díky rotačním kartáčům zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou chemii do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté úporně do hloubky zašlapané nečistoty.

Tato…

Tato metoda je skutečně účinná, protože se tato kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce, takže se jedná o opravdu hloubkové čištění koberce a ne o povrchové. Takže koberec vydrží čistý po této proceduře ještě velmi dlouho. A chemie se nejenom postará o veškeré nečistoty vašeho koberce. Ale kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie.

Až chemie v sobě obsahuje veškeré nečistoty z koberce, tak ji vysokotlaký třímotorový vysavač pečlivě a prakticky do sucha odsaje. Dochází navíc k nabytí původního objemu koberce. Neboť tento výkonný vysavač jeho celou strukturu neobyčejně provzdušní a příjemně oživí celkový vzhled. Ovšem musíte brát v potaz, že pokud je koberec už opravdu výrazně staršího charakteru a je hodně sešlapaný, tak k tomuto objemovému efektu dojít nemůže a koberec bude pouze zbaven nečistot. 

Naše…

Naše metoda čištění nepatří sice k těm nejlevnějším, ale za to patří k těm nejúčinnějším, protože extrakční metoda nebo suchá metoda si nedokáže poradit s takovým znečištěním jako kotoučová strojová metoda. Ale náš kotoučový stroj a naši odborní zaměstnanci si s tím věděli bez problémů rady.  Jendou z našich posledních zakázek bylo čištění koberce, který byl znečištění od rajčatové omáčky, která patřila do lasagní. Paní se to nejdříve snažila vyčistit sama, ale s úspěchem moc nepochodila.

Přestože na to nakoupila prostředky určené na čištění koberců. Říkala, že zkoušela opravdu všechno možné a nic nepomáhalo. Upřímně nás to moc nepřekvapilo, protože rajčatová omáčka nejde snadno dolů.  Proto se obrátili na nás. Pro naše zaměstnance to však nebyl žádný problém, manželé byli nadšení, že jejich koberec vypadá opět jako nový. Naše služby realizujeme na celém území České republiky, na Slovensku, v Rakousku a v Německu a nabízíme i čištění podlah, mytí oken a odstraňování graffiti a plísní.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *