Koberce čištění Hradec Králové

Pomocí strojové kotoučové metody Hradec Králové dokážete s koberci zázraky

S koberci je vždy více práce než s podlahami. A o tom se přesvědčili i naši poslední zákazníci Koberce čištění Hradec Králové. Vlastnili restauraci a pořídili si do ní koberce, protože se jim hodily do jejich interiéru. Ale poté si uvědomili, že to nebyl nejlepší nápad, protože je měli velice brzo špinavé. Snažili se je prvně vyčistit sami, ale pak naznali, že je to velice špatný nápad. Bylo lepší to přenechat nějaké úklidové firmě, pokud chtěli opravdovou pomoc.

A té se jim díky našemu strojovému kotoučovému čištění dostalo. A to pomocí silného a přitom velmi šetrného strojového vybavení v podobě kotoučového stroje. Ten pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté úporně do hloubky zašlapané nečistoty.  Tak jsme vyčistili veškeré stopy, které na koberci byly.

Tato…

Tato metoda je skutečně účinná, protože se tato kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce a kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie, takže s pomocí jeho čištění tzv. zabijete hned několik much jednou ranou. Kosmetika navíc koberce i krásné provoní. Po tomto důkladném čištění je dostat kosmetiku nyní obsahující špínu z koberce pryč.

K tomu slouží  vysokotlaký třímotorový vysavač, který pečlivě a prakticky do sucha odsaje všechny již zmíněné nečistoty. Navíc tímto čištěním docílíte toho, že koberec nabude objemu, protože tento výkonný vysavač jeho celou strukturu neobyčejně provzdušní a příjemně oživí celkový vzhled. Vlasy koberce nadzvedne a nepůsobí zašlapaným dojmem. Touto metodou lze docílit nejen dlouhodobé čistoty vašeho koberce, ale prodlužujete tím i jeho životnost.

O tom…

O tom se přesvědčila i majitelé restaurace, kteří si od té doby od nás koberce nechává čistit pravidelně a naše služby ji zaujaly natolik, že se s manželem rozhodli užívat i ostatní naše služby. V restauraci je totiž práce už tak dost, tak jim vypomáháme i s mytím oken a výloh. Jsou s námi velice spokojení a nás to samozřejmě těší. Se strojovým čištěním máme opravdu ty nejlepší zkušenosti.

Naše metoda čištění koberců odráží nejnovější možnosti vědy a výzkumu a patří tak k nejúčinnějším metodám čištěn koberců současnosti. A proto si dokáže poradit s jakýmkoli kobercem. Naše služby realizujeme po celém území České republiky, ale i na Slovensku, v Rakousku a v Německu a nabízíme je samozřejmě nejen domácnostem, ale i firmám a podnikům, tudíž jsou dostupné pro širokou škálu zákazníků. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *